Aktualizace webu

Blíží se konec roku 2021 a my - kromě průběžné aktivity na facebookové stránce sdružení - aktualizujeme také webové stránky.

Aktualizovali jsme seznam členů. Členské číslo slouží jako Váš variabilní symbol při zadávání platby členského příspěvku na rok 2022. Najdete ho vedle svého jména. Je také potřeba zadat specifický symbol: 12022.

Seznam našich partnerů jsme rozšířili o společnosti Hillś a Aptus - obě tyto společnosti podpořili již naše letošní CT zkoušky věcnými dary pro účastníky.

Na stránce "Výsledky CT zkoušek" jsme doplnili výsledky zkoušek z Valtic (dopolední i odpolední) a ze Židlochovic. Nové termíny vypíšeme již brzy.

V menu přibyla stránka "Společné akce". Zatím na ní najdete info o těch, které proběhly v letošním roce.

Přinášíme také praktické informace: zajímavé odkazy, soubory ke stažení pro tvorbu pomůcek apod.... tak, jak jsme se domluvili na naší víkendovce.

Přejeme Vám všem krásný konec roku, v roce příštím hodně zdraví, spokojenosti a pro všechny uspokojující CT praxi a těšíme se na další společná setkání.

Canisterapeutické sdružení Jižní Morava, z.s.

Lipov 283, 69672 Lipov,

Pište nám na: