Bílovice nad Svitavou

Léčebna dlouhodobě nemocných

 

Brno

Spondea – centrum pro týrané, zneužívané a ohrožené děti
Naděje – domov přechodného pobytu s denním stacionářem
Elpis – speciální mateřská škola a pomocná škola pro děti s kombinovanými vadami
Srdíčko – stacionář
Práh – sdružení
Apla – Jižní Morava – sdružení pomáhající lidem s autismem
Dům pečovatelské služby
Centrum sociálních služeb
Speciální školy pro tělesně postižené, Kociánka
Domov pokojného stáří
Sdružení pěstounských rodin
MŠ spec., ZŠ spec. a PrŠ Brno, Ibsenova 1

 

Blansko

Speciální škola pro děti s kombinovanými vadami

 

Boskovice

Individuální práce s dětmi
Betany Boskovice (denní stacionář)

 

Břeclav

Utilis, denní stacionář
Remedia plus, obecně prospěšná společnost
DS Břeclav

 

Bučovice

Poliklinika, ordinace lékaře

 

Buchlovice

Domov důchodců

 

Černá Hora

Domov pro seniory

 

Dražovice

Základní škola

 

Havlíčkův Brod

Psychiatrická léčebna, geriatrické oddělení

 

Hodonín

Mateřská a základní škola Nám. B. Martinů (pro děti s vícero vadami)
Nemocnice TGM Hodonín

 

Kopřivnice

Dětské centrum

 

Kroměříž

Domov důchodců
MŠ a ZŠ pro děti se smíšenými vadami

Kyjov

Nemocnive Kyjov – dětské oddělení

Luhačovice

Dům pro seniory

 

Lukov

Domov důchodců

 

Medlovice

Domov pro osoby se zdravotním postižením

 

Nezamyslice

Ústav sociální péče

 

Novosedly

Biliculum

 

Olomouc

Credo – speciální škola
Hospis Svatý Kopeček

 

Ostrožská Lhota

Mateřská školka

 

Otnice

Lila

 

Prostějov

Speciální škola, Tetín
Domov důchodců Milosrdných bratří

 

Přerov

MŠ Sluníčko, Bajákova

 

Příbor

Domov důchodců s ošetřovatelskou jednotkou

 

Rajhrad

Dům léčby bolesti s hospicem Rajhrad

 

Slatiňany

Ústav sociální péče

 

Staré Město

Domov pro osoby se zdravotním postižením

Strážnice

Domov důchodců

 

Střelice u Brna

Zámeček Střelice – domov pro osoby se zdravotním postižením

 

Štenberk

Rozkvět – denní pobyt
Nemocnice Štenberk – geriatrické oddělení
Psychiatrická léčebna – dětské oddělení

 

Uherské Hradiště

Diakonie českobratrské církve evangelické
Domov důchodců, Štěpnice
Speciální základní škola
Speciální mateřská škola

Uherský Brod

Nemocnice Uherský Brod – oddělení LDN

Valtice

 DS Valtice
LDN Valtice

Velehrad

Ústav sociální péče

 

Veselí nad Moravou

Základní škola (pro děti s vícero vadami)
Stacionář TOMÍK
LDN Veselí nad Moravou

 

Víceměřice

Ústav sociální péče

 

Vyškov

Pedagogicko-psychologická poradna
Speciální škola
Ústav pro mentálně postiženou mládež – denní pobyt

 

Zlín

Dětský domov, Základní škola speciální a praktická
Hrádek – zařízení pro děti a mládež s mentálním postižením
Dětské centrum
Dům pokojného stáří